Czy swędzenie i wysypka w okolicy intymnej może świadczyć o zakażeniu chlamydią?

Dzień dobry, czy objawy takie jak infekcja intymna, swędząca wysypka w okolicach kostek i problemy z oczami- pieczenie, zaczerwienienie, mogą wskazywać na zarażenie chlamydiozą? Jeśli tak, jakie badania diagnostyczne najlepiej to wykażą? 6 tygodni od możliwego zakażenia zrobiłam badanie chlamydiae trachomatis IgG które wyszło ujemne, ale nie wiem, czy nie powinnam zrobić raczej testu IgM (teraz jest to już 8 tygodni)? Proszę o podpowiedź do jakiego lekarza powinnam się zgłosić. Z góry dziękuję.

Lek. Katarzyna Szymczak

Sugeruję kontrolę u ginekologa i wykonanie przeciwciał Ig M.
Pozdrawiam