Czy taka forma masturbacji jest bezpieczna?

Czy taki sposób masturbacji, stymulacji dla faceta, chłopaka jest bezpieczny? Mam na myśli gdy facet, chłopak sam wsadza sobie własnego penisa do własnego odbytu i porusza nim żeby się masturbować i na koniec wytrysk w środku, to bezpieczne? Jak nie to dlaczego? A jak tak to też dlaczego? Ponieważ robiłem to w wieku dojrzewania 14-15 lat nie pamiętam z jaką częstotliwością i ile również teraz w wieku dorosłym ale w wieku 14-15 lat była to może częstotliwość co 2-4 tygodnie i zrobiłem to może od 6-9 razy również w wieku dorosłym. Odczuwam ból u podstawy penisa, także jąder, w okolicach jąder i krocza, rówinież penis jest lekko skrzywiony w moją lewą stronę i w dół nie stoi prosto podczas erekcji, i czy mogło dojść do skrzywienia, złamania, urazu penisa? Także uszkodzenia krocza, jąder? Ból trwa odkąd zacząłem to robić. Również odczuwam ból jąder, ból w okolicach jąder i krocza podczas erekcji, masturbacji i ejakulacji też podczas i przed oddawaniem moczu i po i ból pęcherza gdy pęcherz jest pełny. Nie mogę oddać moczu do końca zawsze coś zostanie. Trudności w oddawaniu moczu. Parcie na mocz. Dziękuję Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 18 LAT 8 miesięcy temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy serdecznie,

samo skrzywienie penisa jest zazwyczaj cechą anatomiczną, jednak po tym, co Pan opisał można stwierdzić, że doszło do jakiegoś urazu. Opisana technika, polegająca na wsuwaniu penisa do odbytu w celu masturbacji, może być ryzykowna. Zwiększa to prawdopodobieństwo uszkodzeń narządów, podrażnień lub infekcji.

Pana objawy, takie jak ból podczas erekcji, masturbacji, trudności w oddawaniu moczu, parcie na mocz czy ból pęcherza, wydają się dość poważne i mogą wskazywać na problemy układu moczowo-płciowego. Z pewnością zalecamy jak najszybsze skonsultowanie się z lekarzem lub urologiem. Specjalista medyczny będzie w stanie ocenić objawy i zalecić odpowiednie kroki diagnostyczne oraz leczenie.

Więcej informacji na podany temat można znaleźć w treściach, do których odsyłam poniżej:

https://portal.abczdrowie.pl/tag/bol-penisa/6889122453699168

Przypominamy, że udzielane informacje stanowią jedynie informację poglądową. W celu uzyskania diagnozy oraz zaplanowania leczenia, prosimy o zasięgnięcie osobistej porady lekarskiej.