Czy taka witamina może pomóc uregulować okres?

Dzień dobry, Odkąd tylko pamiętam mam nieregularne miesiączki (średnio co 50 dni, czasem plamienia). Robiłam dużo badań i wszystkie są ok- tsh, fsh, lh, prolaktyna, progesteron, testosteron, obciążenie glukozą i badanie wykluczające zespół policystycznych jajników. Lekarz powiedział, że nie chce mi dawać hormonów, skoro wszystkie wyniki są w normie. Powiedział, żebym brała przez 3 miesiące witaminę E. Czy taka witamina może pomóc uregulować okres?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze wskazana jestvwizyta najlepiej u ginekologa ze specjalizacja endokrynologa