Czy taki guz po operacji to coś normalnego?

Dzień dobry. 3 miesiące temu wszyłem sobie disulfiram. Rana zagoiła się dobrze. Nie swędzi nie boli , jednak w miejscu implantacji mam cały czas twardego guza który w żaden sposób mi nie przeszkadza. Czy to jest normalne po takim zabiegu c? Czy dosulfiram może przez to nie uwalniać się do krwioobiegu ?

Deformacja taka może być efektem lokalizacji tabletek implantowanego Disulfiramu. Osobiście implantację wykonuje w górny zewnętrzny kwadrant pośladka głęboko pod powięź pomiędzy włókna mięśnia pośladkowego większego. Rzadko wtedy wyczuwa sie implant. Przy płytszej lokalizacji tabletki mogą być wyczuwalne. Jeśli nie wyropiały i nie ma bolesności tabletki najprawdopodobniej działają.