Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 7 6 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy takie zmiany ciśnienia to wynik innych leków?

Witam, jestem pod stala kontrola lek. Kardiologa od dziecka, kilka lat tenu zaczelam brac tabletki metocard 50 1/4 tabletki 2 razy dziennie, kilka dni temu (4) kardiolog zmienila mi metocard na beto zk 23,75 biore 1/2, po nich mam podwyzszone cisnienie 140/86 mierzylam przed zmienieniem leku bylo 119/75. Czy to wina zmiany leku? Biore rowniez tabletki anty, czy moze miec to zwiazek?
KOBIETA, 19 LAT około miesiąca temu

Jak długo można żyć z przeszczepionym sercem?

Lek. Aleksandra Witkowska
82 poziom zaufania

To najpewniej wynika z przestawienia na inny lek, proszę mierzyć ciśnienie przez tydzień - dwa a jeśli nadal będzie podwyższone, to trzeba wrócić do kardiologa.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy