Czy te bóle głowy mógł spowodować zażywany przeze mnie lek?

Dzień dobry. W rezonansie głowy stwierdzono u mnie przewlekłą niedokrwienność. Od 8 dni po badaniu MRI boli mnie głowa. Nie tolerowałam na rehabilitacji prądów TENS i pola magnetycznego. Wizyta u neurologa dopiero za miesiąc. Lekarz wczoraj rodzinny przepisał Cinie 50. Wzięłam 1 tabletkę. Ból się jeszcze bardziej wyostrzył, wybudził mnie nad ranem potworny, rozsadzający głowę. Do przychodni nie mam szans się dostać. Czy to mógł spowodować lek, który jest migrenowy i w ulotce zakaz przy drobnej niedokrwienności ?

Witam! Cinie (Sumamigren) jest lekiem do doraźnego leczenia napadów migrenowych i w tych przypadkach jest skuteczny. Zbyt lakonicznie przedstawiła Pani wynik RM głowy. W przypadkach słabo zdiagnozowanych lepsze efekty są po Apapie. Powodzenia W. Łuczkowski.