Czy ten biały nalot to owsiki?

Witam, co może oznaczać taki jakby biały "nalot"? Boję się, że to mogą być owsiki. Czasem mnie swędzi, ale to sporadycznie. Sprawdzałam i w kale nic nie widzę. Ten nalot wychodzi tal jakby z białych krostek chyba. Są to bardzo małe kropeczki, mniejsze niż milimetr. Czy to mogą być owsiki?

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Owsiki znajdują się w okolicy odbytu. Powodują też świąd. W razie wątpliwości powinien Pani skontaktować się z lekarzem rodzinnym.