Zapytaj lekarza

1 , 0 0 9 , 6 0 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy to może być nawrót infekcji czy po prostu podrażnienie po kuracji lekami dopochwowymi?

Ostatnio stwierdzono u mnie mieszaną infekcję pochwy. Zgodnie z zaleceniami leczyłam sie tydzień Macmirorem, Fluomizinem i brałam również Orungal. Trzy dni po zakończeniu leczenia współżyłam i pojawiło sie pieczenie podczas i po stosunku. Czy to może być nawrót infekcji czy po prostu podrażnienie po kuracji lekami dopochwowymi? Alka
KOBIETA, 24 LAT 2 miesiące temu
Lek. Tomasz Budlewski Stażysta/Rezydent, Łódź
79 poziom zaufania

Może być i tak i tak . Konieczna wizyta u lekarza ginekologa. Czy leczenie było także u partnera ?

umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety