Bóle podbrzusza i penisa partnera po stosunku a infekcja

po stosunku mnie boli brzuch w dole, jego piecze członek jest popękany i pojawiają się male krostki. Poszłam do ginekologa była mała infekcja dostalalismy orungal 1x2 przez 2 dni I ja jeszcze miałam pimafucin globulki i iladian przez okres leczenia (ok16 dni) nie było stosunku gdy zakończyłam kuracje odbył się stosunek i te same objawy jak wyżej. Nie wiemy co robić a zastanawiam się czy to nie problem po stronie partnera jeśli jest to możliwe to co należy zrobić gdzie się udać ? Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście wskazują na infekcję. Zarówno Pani jak i partner powinniście się przeleczyć. Proszę ponownie skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zaleci właściwe leki.