Czy to zbyt wysoki przyrost bHCG?

Witam. Stwierdzono I potwierdzono u mnie ciaze pozamaciczna. Wynik Beta HCG w dniu przyjecia 4731,8 . Podano mI Metotreksat w dawce 100 mg. Pomiar dzien po podaniu 4829. Z kolei w czwartej dobie po podaniu 6800. Wiem, ze Beta HCG ma prawo wzrosnac. Obawiam sie, ze w 7 dobie ponownie wzrosnie. Czy wynik z 4 doby to zbyt wysoki przyrost?

Szanowna Pani, wynik jest wysoki, ale jak Pani wspomniała ma prawo wzrosną, niestety nie jestem w stanie stwierdzić jak to będzie wyglądało w 7 dniu, proszę stosować się do zaleceń lekarza