Czy ucisk w prawej skroni i pieczenie oka może być objawem guza?

Witam Mam guza oponiaka ok18-16mm w lewym placie skroniowym blisko nerwu wzrokowego Czy ucisk w prawej skroni i pieczenie oka moze byc objawem guza? Czy cwiczenia fizyczne ,taniec są niewskazane? Moge byc poddana operacji oraz Gamma Knife jaka metoda bedzie lepsza Czy oponiaki mozna obserwowac czy konieczny zabieg? Bardzo prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

wszystko zależy jak rozwija się zmiana - oponiak i jakie objawy są. przy opisywanych powyżej konieczna jest konsultacja lekarza okulisty oraz lekarza neurologa.