Czy w wieku 45 lat mam szansę na ciążę?

Witam mam 45 lat mój partner 31. Ostatnio zle się czuję od od 2-miesięcy nie mam okresu.od 10 miesięcy staramy sie o dziecko. czy mam jeszcze szansę na ciąże?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam,
W przypadku zaburzeń miesiączkowania nie można wykluczyć początku menopauzy, dlatego oceny, czy będzie jeszcze Pani w stanie zajść w ciążę, powinien się podjąć ginekolog, na podstawie badania ginekologicznego i badań dodatkowych.