Czy warto leczyć taką małą ilość bakterii?

Witam Od miesiąca pobolewał mnie żołądek uczucie głodu ssania pieczenia w zoladku odbijanie sie treścią pokarmową przyjmowalam ortanol max 20 mg ale nie pomoglo zrobiłam gaskostropie z ktorej wynika ze wszystko dobrze jednie test na helocobacter slabo dodatni czy warto leczyc taka mala ilosc bakteri ?

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze tak a czy ortanol był odstawiony przed badańie? Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego łeb zlecajcego powyzsze badanie