Czy widzenie jak przez łzę ustąpi po zmianie soczewek?

Czy czucie soczewki, widzenie jakby przez łzę (tylko w jednym oku, soczewka toryczna) może ustąpić po zmianie soczewk - producenta?

Witam. Myślę,że u Pana soczewka nadmiernie się rotuje. Powinno się spróbować w innej osi.Dopiero potem zmienić producenta rotacja torycznej soczewki nawet o 5 stopni znacznie zaburza widzenie..POzdrawiam