Czy wyciekanie płynu z sutków może być oznaką ciąży?

Witam. Właśnie skończyłam drugie opakowanie tabletek anty MYWY. Niestety podczas tego opakowania musiała zazyć tabletkę po, którą zażyłam w czasie mn. 24-25h. ze wzgledu na to zże zapomniałam zażyc tabletki z pierwszego tygodnia i minęło wiecej jak 12 h. Gdy skonczylam to opakowanie zauwazyłam ze przy ucisku piersi wycieka z sutków płyn. Czy jest to oznaka ze mogę być w ciąży? Pozdrawiam

Małgorzata Panek

Wyciek płynu z piersi może być oznaką ciąży, ale może też wynikać z zaburzeń hormonalnych spowodowanych zażyciem tabletki "po". Proszę wykonać test ciążowy i zgłosić się do ginekologa.
Pozdrawiam