Czy wydzielina z pochwy ma związek z anginą?

Witam! Od dwóch wczoraj (24.02) choruje na angine. Wraz z tym pojawiła mi się dziwna wydzielina z pochwy - ma dziwny ropno-pomarańczowy kolor. Czy to może być reakcja na chorobę i antybiotyki? Czy jednak coś poważniejszego? Wydzielina jest gęsta, w dużych ilościach i przypomina trochę śluz płodny. Uprzedzam, że nigdy nie uprawiałam seksu, więc żadne choroby przenoszone drogą płciową odpadają.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie zastosowane zostaly antybiotyki? konieczna wizyta u ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzięc.