Czy wyniki BHCG 26 dni od stosunku są wiarygodne?

Witam we wrzesniu urodzilam dziecko.22 pazdziernika dostalam miesiaczke.1 listopada wspolzylam z mezem byl to stosunek przerywany.20 dni od stosunku wykonalam badanie beta hcg wyniosl 0.100 po tygodniu powtorzylam badanie wynik wyniosl tyle samo.Miesiaczki nie dostalam w listopadziw wogole jednakze plamilam tylko jeden dzien.Dodam iz nie karmie piersia.Przy wizycie kontrolnej lekarz zauwazyl nadżerke.Czy wyniki bety hcg 26 dni od stosunku sa wiarygodne i co moze byc przyczyna zatrzymania okresu

Lek. Tomasz Budlewski

Wyniki są wwiarygodne. a przyczyn braku miesiączki może być wiele. Proponuje koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.