Czy występuje duże prawdopodobieństwo ciąży?

Mam 19 lat ostatnią miesiączkę miałam 21 listopada od tego czasu kocham się z partnerem bez żadnych zabezpieczeń także w dni płodne. Zauważyłam, że dość często kuje mnie jajnik i w brzuchu. Czy to może oznaczać, że może to być ciąża. Wiem że to trochę za wcześnie na jakiekolwiek objawy ale tu kujące jajniki i brzuch nie dają mi spokoju. Kiedy mogę zauważyć jakiekolwiek pierwsze objawy ciąży. Następną miesiączkę mam planowaną na 18-19 grudnia. Cykle mam w miarę regularne 28-29 dni.

Dzień dobry!

Pierwsze objawy ciąży takie jak powiększenie piersi, nudności, senność pojawiają się około 5 tygodnia ciąży czyli po tygodniu od spodziewanej miesiączki. Gdyby kłucie w brzuch nie ustąpiło lub nasiliło się proszę zgłosić się do lekarza. Może być kilka przyczyn np stan zapalny przydatków, podkręcanie się torbieli, zapalenie wyrostka  itd.

Z poważaniem