Dehydrytacja i obniżenie wysokości krążka C5/C6

dehydrytacja i obnizenie wysokosci krazka c5/c6 z towarzyszacymi zaostrzeniami na krawedziach trzonow.szerokopodstawna obustronna lateralizujaca w lewo wypuklina krazka c5/c6 wraz z zaostrzeniami na tylnych krawedziach trzonow uciskaja worek oponowy oraz korzenie nerwowe w zachylku i czesciowo w otworze po lewej.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie. W zależności od objawów leczenie może polegać na rehabilitacji lub leczeniu operacyjnym.