Depresja u kobiety wychowującej 4-letnie dziecko

jestem chora na depresje i mam 4 letnie dziecko leki mi nie pomagają.... nie wiem gdzie szukac pomocy jestem na skraju...

Milena Lubowicz

Być może należy zmienić leczenie, zwiększyć dawkę leku lub zacząć stosować inny. Pomocna może być również pomoc psychologiczna i przepracowanie drażliwych dla Pani kwestii.
Pozdrawiam

Mgr Marta Patoka

Witam,
Jeżeli zażywa Pani leki, to przypuszczam, że jest Pani pod stałą opieką psychiatry. Radziłabym dodatkowo skontaktować się z psychologiem bądź psychoterapeutą, którzy udzielą wskazówek jak radzić sobie z chorobą. W depresji oprócz leków potrzebne jest także wsparcie psychologiczne.
Pozdrawiam