Dieta dla młodego mężczyzny chcącego przytyć

Witam mam 20 lat ważę 56 kg mierzę ok. 178 jestem bardzo chudy ;/ chcial bym szybko przytyć i dla tego proszę o pomoc :) jestem zdrowy lecz moj tata też jest chudy i byl zawsze więc odziedziczylem po genach :/ da się coś z tym zrobić ??? bardzo proszę o pomoć w nabraniu szybkiej masy :) z góry dziękuję

Pana BMI wynosi 17,7 co oznacza niedowagę. Na początek warto zrobić badanie TSH oraz FT3 i FT4, w celu wykluczenia nadczynności tarczycy. Dopiero później trzeba udać się do dietetyka, który przeprowadzi szczegółowy wywiad i analizę składu ciała, co pozwoli na ułożenie odpowiedniej diety.