Dlaczego budzę się w nocy ze zdrętwiałymi palcami w lewej ręce?

Witam ☺Od 2 tygodni budzę się w nocy ze zdretwialymi palcami w lewej ręce.Jest to na tyle uciążliwe ze potem nie mogę zasnąć.Nie jestem leworeczna i nie pracuje ciężko.Co może być przyczyną czy to problem z sercem?

Witam!
Złe ułożenie kończyn w trakcie snu. Może to też być objaw zespołu cieśni nadgarstka lub sprawa naczyniowa. Wskazane EMG z przewodnictwem w nerwach tejże kończyny. Przepływy w naczyniach lewej ręki.
Powodzenia
W. Łuczkowski.

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że wskazana byłaby dla Pani osobista konsultacja neurologiczna, celem diagnostyki i leczenia.

Z przesłaniem dla Pani serdeczności i pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com