Dlaczego czuję pulsowanie kolana?

od pol roku mam problem z kolanami. bylam na wielu wizytach u fizjoterapeuty. chodze okolo godziny dziennie (do pracy i z), kolana bola na koniec dnia. czesto tez zyly po bokach kolanach drgaja i codziennie kolana pulsuja, co jest odczuwalne, gdy np. mam zgiete kolana podczas zasypiania. ortopeda polecil cwiczenia na bol kolan, ale martwi mnie pulsowanie, ktorego nie potrafil wytlumaczyc.

Do pełnej konsultacji neurologicznej
Czy nie było przeciązenia karku, dźwigania, dużego stresu?
Jaki ogólny stan zdrowia, sprawność, nastrój, sen?
Używki ?? Infekcje ? Jaka waga ??
Jakie zmiany w stawach kolanowych ? USG RTG ?
Pozdrawiam i zapraszam ,

Stan kolan powinien przeanalizować doświadczony fizjoterapeuta. Prawdopodobnie należy wzmocnić zginacze kolana (dwugłowy, półścięgnisty, półbłoniasty). Gdy te mięśnie są za słaby to nie utrzymują właściwej pozycji kolana i w rezultacie dochodzi do przeciążeń. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki