Dlaczego mam problem z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym?

Od niedawna mam problem z kręgosłupem w odcinku lędźwiowym. Jest to ból kłujacy uniemożliwiajacy normalne poruszanie się. Najczęściej podczas aktywności fizycznej lub po. Ale również kiedy wstaje rano. I moje pytanie jest takie dla czego lub co ty sygnalizuje.?

Lek. Paweł Szadkowski

Opisany przez panią charakter dolegliwości nie pozwala na dokładne określenie przyczyny. Najlepiej jeśli uda się pani do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnego zbadania, zebrania szczegółowego wywiadu i ukierunkowania dalszej diagnostyki. Najprawdopodobniej konieczne będzie wykonanie zdjęcia RTG kręgosłupa oraz konsultacja ortopedyczna.