Dlaczego mam te bóle kolan i łydek?

witam od tygodnia codziennie bolą mnie nogi od kolan w dól. gdy za dlugo stoje to robi mi sie slabo i mam zweroty głowy,boli mnie tez glowa po lewej stronie. czasem mam duszności i ból klatki. jak chodze albo dotykam to nie bolą mnie te nogi ale szybko się męczą. nie mam widocznych zmian ale jak stoje np 20 minut to pojawiają się białe plamki albo lekko purpurowe. co to moze byc? czy powinno niepokoic?

W pierwszej kolejności podstawowe badanie krwi i moczu, ekg i wizyta u lekarza rodzinnego. W zależności od wyników wizyta potem u neurologa i chirurga naczyniowego lub kardiologa. Wymienione objawy mogą mieć bardzo różne podłoże. Dlatego trzeba zacząć od podstaw.