Dlaczego boli mnie duży palec u nogi?

Witam od paru dni boli mnie duży palec u lewej nogi i cała lewa ręka i klatka piersiowa. Ekg ok jedynie obniżony spadek ST. Co może być przyczyną czy to coś od serca czy warto powiedzieć o tym kardiologowi. Dodam że od 5 lat męczę się na niedoczynność tarczycy ale wyniki są w normie.

Lek. Paweł Szadkowski

Z całą pewnością warto o tym powiedzieć kardiologowi podczas wizyty. Sugeruję udać się do lekarza w celu dokładnego zbadania i poszerzenia diagnostyki (na pewno warto wykonać RTG klatki piersiowej oraz podstawowe badania z krwi m.in. morfologia z rozmazem, OB, kwas moczowy). Warto równie powtórzyć EKG przy okazji wizyty.