Dlaczego mam wieczny problem z wzdęciami?

Witam mam problem wzdeć od dłuszego czas byłem już u lekarza parę razy to tylko zapisuję tabletki które i tak nie pomagają.Problem polega na tym że po każdym nie wielkim posiłku mam problem z nadentym brzuchem zgagą i dyskonfortem.Stan ten utrzymuje się cały dzień przoszę i polać

Dzień dobry,

powinien się Pan skonsultować z specjalistą dietetykiem, który zbilansuje dla Pana odpowiedni jadłospis, który będzie miał na celu redukcję wzdęć.

Pozdrawiam