Dlaczego mam zaburzenia widzenia w wieku 26 lat?

Dzień dobry, ostatnio mam zaburzenia widzenia. Obraz w oku lekko drży/pulsuje, z jednej strony, od nosa. Okulista stwierdził, ze jest to spowodowane tym, ze mam niskie ciśnienie tętnicze oraz wada wzroku (krotkowzrocznosc i maly astygmatyzm). Kazał mi pić duzo wody, zeby krew docierala do siatkowki, ponieważ teraz niedostatecznie jest dostarczana to sa takie objawy. Od tygodnia staram sie pic co najmniej 2 l wody, ale zaburzenia widzenia się utrzymuja. Ponadto zrobilam rezonans glowy z opcja angio i nic nie wykazał, innych chorob oczu brak. Czy w takiej sytuacji mogę poprawić komfort widzenia? Jezeli do siatkówki w oku nie doplywa wystarczająca ilosc krwi czy jest jakis sposob/leki, zeby te zaburzenia widzenia minely? Czy może jest to za krótki okres przez ktory takie ilosci wody i nie widac jeszcze pozadanego efektu?

Aby zwiększyć ukrwienie należy zwiększyć ilość wypijanych płynów. Proszę spróbować pić nawet do 2,0-2,5 l dziennie płynów. Nie wliczamy w to kawy bo działa moczopędnie.