Dlaczego miewam te bóle żołądka od 3 miesięcy?

Od 3 miesięcy mam lekki ból na środku żołądka,takie podszczypywanie,około 5 cm poniżej mostka.czy od problemów z żołądkiem mogę mieć zawroty głowy,ciągła senność, zmęczenie,pytam bo mam ciągle zawroty głowy a badania na głowę są ok,pozatym ciągle mogę spać i jestem zmęczony

Witam,

opisane przez Panią objawy po winne skłonić do stacjonarnej wizyty u lekarza pierwszego kontaktu.

Opisane objawy mogą mieć róże podłoże a więc lekarz na wizycie ma możliwość wykonania dokładnego wywiadu oraz wykonania badania fizykalnego po którym ma możliwość na miejscu wykonać diagnostykę Ekg badanie spoczynkowe po którym oceni stan układu naczyniowego sercowego oraz wykonać diagnostykę poziomu glukozy z palca oraz zlecić odpowiednią diagnostykę z krwi a w razie konieczności zlecić konsultacje kardiologa lub gastrologa który oceni układ pokarmowy.

Pozdrawiam