Dlaczego odczuwam ból podczas stosunku po porodzie?

Witam. Mam 23 lata. 24.12.2016 urodziłam dziecko po około polroku zaczęłam mimo karmienia piersią normalnie miesiaczkowac.. wszystko było dobrze do teraz. Od około 2 miesięcy odczuwam bok podczas stosunku.. No w środku jak i brzucha.. A miesiączki zaczęły mi się przyspieszać normalny cykl trwał u mnie 28 dni teraz dostaje od 2 miesiecy wcześniej jednego miesiąca tydzień wcześniej A teraz 5 dni..

Lek. Michał Lenard

W celu ustalenia przyczyny bólu konieczne będzie osobiste zbadanie. Sugeruję wizytę u ginekologa. Pozdrawiam!