Dlaczego śnię i byłym partnerze?

Zacznę od tego, że z byłym partnerem nie jestem już 2 lata, obecnie mam nowego chłopaka. Prowadzę sennik, zapisuje wszystko co pamiętam ze swoich snów. Problem w tym, że bardzo często śni mi się były chłopak, rozmawiamy wtedy, calujemy się, zachowujemy jak para, jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nie wiem już co mam o tym myśleć. Co te sny mogą oznaczać? Czy to ze mną jest coś nie tak?

Witam, mówi się że sny zwracają naszą uwagę na ważne dla nas aspekty życia. Proszę się zastanowić co to może oznaczać dla Pani. Zapisuje Pani swoje sny, czy jest coś co je łączy poza byłym chłopakiem, jakich uczuć, potrzeb dotyczą. Pozdrawiam

Nie pisze Pani nic co by mogło wskazywać na to, że "coś jest nie tak" Sny najczęściej odzwierciedlają coś co dla nas jest ważne. To nie musi oznaczać, że Pani były partner jest dla Pani nadal ważny. Ale może jakieś uczucie, które pojawia się w tych snach. Tak, czy owak bez wglądu w ich treść oraz bez kontekstu jaki daje poznani Pani, pani potrzeb, obaw i przekonań nie da się dokonać ich analizy. Jeśli jest Pani zainteresowana taką analizą najlepiej pomoże Pani psychoterapeuta (najlepiej psychodynamiczny lub psychoanalityk)

http://www.gabinetzmian.pl