Intensywne sny w nocy

Mam 70 lat od wielu lat noc w noc ciągle coś mi się śni w każdą noc co innego-czasami są to złe sny a czasami nie.Jak ten sen wejdzie w jakiś temat to cały czas obraca to samo i to mnie budzi. Po przebudzeniu jak przyjdę do siebie za jakiś czas znowu zasypiam no i znowu mi się coś śni.ale już coś innego.Temat tych snów jest czasami związany z tym co robię w ciągu dnia.Przeważnie nigdy bym w ciągu dnia tego nie wymyślił co mi się przyśni.

Sen jest bardzo ważną częścią naszej dobowej aktywności. Czasem odzwierciedla zdarzenia z którymi stykamy się w ciągu dnia. Zdarzenia, które albo nas bardzo poruszają, albo pozostają nierozwiązane. Dobry sen jest niezbędny dla naszego dobrego funkcjonowania, dlatego dobrze dostrzegać co nam się śni, badać czy te sny są bardziej intensywne czy mniej. Być może warto zastanowić się czy jest coś w naszym życiu do czego te sny mogą się odwoływać, o czymś ostrzegać lub kierować naszą uwagę na jakiś ważny aspekt. Czasem w snach przeżywamy nasze na co dzień ukryte lęki, konflikty i trudności.