Dlaczego zanikła miesiączka?

Witam w grudniu 2017 ur syna którego karmiłam do końca stycznia 2019r. Z tym że w grudniu 2018 r dostałam miesiączkę a od stycznia 2019r ponownie mi zanikła. Testy ciążowe również wyszły negatywne. Nadal czekam na pojawienie się miesiączki ale nie wiem co mam robić proszę o pomoc.

Szanowna Pani, proszę wykonać podstawowe badania hormonalne i udać się do ginekologa