Dni płodne u dziewicy a ryzyko ciąży

Uprawiałem z dziewczyna seks,była dziewica,zabezpieczyliśmy się prezerwatywą,miła dni PŁODNE,po dwóch dniach od stosunku dostała boleści brzucha które trwały około 9 dni.Raz miała podwyższoną temperaturę,po czym dostała krwawienia w dniu kiedy powinna dostać miesiączki lecz krwawienie było lekkie i Bd.bolesne(zazwyczaj okres był normalny,obfity i mało bolesny)trwa 3 dni na razie ma poniżej 36.6 temp i jest osłabiona.Istnieje ryzyko ciąży?czy organizm jej w dość nietypowy sposób przechodzi okres?

Bez oceny ultrasonograficznej grubości błony śluzowej macicy nie można się wypowiadać, czy jest ryzyko ciąży, bo to zgadywanie. Jeśli nie była nigdy u ginekologa to może właśnie teraz jest dobra ku temu okazja? Jeśli nie chce to bezwzględnie należy zaczekać i po terminie miesiączki wykonać test ciążowy. One są bardzo wiarygodne, jeśli są wykonane w odpowiednim czasie.