Do jakiego specjalisty udać się z problemami wypróżniania?

MAM PROBLEM Z WYPRUŻNIANIEM SIĘ , WYGLĄDA TO TAK JAK BY MI WYLECIAŁY TAKIE DWA , CZASEM TRZY , CZASEM JEDEN ORZESZKI LASKOWE , CZASEM CIENKI OŁÓWEK , TRWA TO JUŻ DOŚC DŁUGO , MIESIECY MOŻE ROK.., I PRZY TYM TYJĘ , DO JAKIEGO SPECJALISTY MAM SIĘ UDAĆ . JAKIE BADANIA POROBIĆ ..?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na wizytę do specjalisty gastrologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.