Drętwienie i siwienie górnej wargi

Witam, rok temu miałam niecałkowicie usunięta tarczycę,biorę euthyrox 112 i regulon z powodu endometriozy(we wrześniu kontrola wszystko było ok), do tego czasu wszystko było ok ale od jakiegoś czasu drętwieje i sinieje górna warga w kąciku, czasem drgają mięśnie, bolą stawy, jestem zmęczona i ospała, morfologia i hormony w normie, wapń 8,8, lateks waaler rose 16, kardiolog po usg i holterze nic nie stwierdził, reumatolog również. Z czym to może mieć związek?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że jest to zaburzenie funkcji nerwu twarzowego. Trudno mi to stwierdzić bez dodatkoych informacji i badania, ale pomóc powinien neurolog.