Drgawki i ciężkie oddychanie przy nowotworze piersi

Dobry Wieczór.Chciałabym zapytać o siostrę.Miała nowotwór piersi,po kilku latach przerzuty na kości.coraz ciezej znosi chemię,leukocyty małe.Pozatym tomograf płuc wyszedł guzki i zagęszczenia co to oznacza,Ma czesto temperaturę i przy 37 ma dziwne drgawki i ciężko oddycha a przy 40 stopniach nie ma nic.W jeden dzień czuje się mało wiele w drugi dzień bardzo żle.Co to oznacza?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Choroba nowotworowa z każdym dniem może się zmieniać i objawy mogą ulegać nasileniu i poprawie. Proszę skonsultować się z lekarzem prowadzącym, który zdecyduje o najlepszym postępowaniu dla Pani siostry.