Drobna torbiel korowa w górnej części nerki w wyniku TK

Na co wskazuje następujący wynik badania TK z kontrastem Drobna torbiel korowa w górnej części prawej nerki W górnym biegunie tej nerki w badaniu przeglądowym słabo widoczne ognisko nieznacznie hyperdensyjne wlk. ok 8mm praktycznie niewidoczne po podaniu kontrastu Poza tym narządy miąższowe bez zmian ogniskowych Powiększonych węzłów chłonnych nie uwidoczniono. Wcześniej wykonano 2 razy USG (na 2 innych aparatach) które wskazywały na guza o charakterze angiomyolipoma oraz torbiel podtorebkowa

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do urologa w celu podjęcia odpowiedniego postępowania.
Pozdrawiam