Widoczna torbiel korowa w górnym biegunie nerki

Dzień dobry Odebrałem TK jamy brzusznej. W biegunie górnym nerki lewej widoczna jest torbiel korowa wielkosci 1,1 x 0,8 cm . Powierzchnia boczna (zewnętrzna) wykazuje wklesly zarys w 2/3 górnych - obraz wariantu rozwojowego. Wizytę u urologa mam dopiero 19 listopada. Proszę o wyjaśnienie co oznacza ten opis dla mnie. Dziękuję Andrzej 49 lat.

Tak więc spokojnie czekaj na wizytę u urologa - zapewne zleci kontrolę USG za kilka - kilkanaście mcy