Duszności podczas stosowania antykoncepcji

Witam, mam 20 lat i biorę antykoncepcje o 6 miesiecy w frmie plastrów o nazwie Evra. po statnio występują lekkie duszności, przy wczesniejszejszej terapi innymi doustnymi lekami bylo podobnie. Antyknepcje biorę tylko z powodu policystycznych jajników, lekarz nie zalecał przerywac terapi mimo ze dalej zle sie czuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się na konsultację do innego lekarza. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję jak najszybciej zgłosić się do lekarza rodzinnego, jeżeli w badaniu będą cechy duszności konieczne będzie wykonanie dodatkowych badań oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia.