Dylematy przed wybraniem oddziału dziennego psychiatrycznego

Problem dotyczy wybrania oddziału dziennego. W 1 ma ze mną uczestniczyć osoba, która wywiewała mi numer i wszystko co powiedziałam wyszło na zewnątrz, wiec musiałabym nic nie mówić podczas społeczności. Plus tylko taki że spędzę czas na tym co lubię terapii zajęciowej. Drugi boje się ze ludzie wyniosą to co powiem , nie potrafię im zaufać. Wynika też że ma ze mną chodzić osoba którą znam wiec przeciek znowu może być. Chciałabym chociaż na chwilę sobie pomoc,ale nie wiem czy to ma sens.Dz za odp

Niepokojąca jest Pani podejrzliwość i przewidywanie, że wszystko co Pani powie w oddziale zostanie upublicznione. Może jest to związane z Pani chorobą. Należy wybrać oddział, w którym proponowany jest najciekawszy program terapeutyczny, Nie bez znaczenia jest odległość od domu i wygodny dojazd.