Dyskomfort po jedzeniu 8 miesięcy po laparoskopii pęcherzyka żółciowego

Jestem już 8 miesięcy po laparaskopii pęcherzyka żółciowego ale ciągle po zjedzeniu czegoś mam dyskomfort pod prawym żebrem i bóle,miałam robione próby wątrobowe amylaze usg wszystko jest w porządku,lekarz przpisał mi cholestil i przy braniu tego leku dolegliwośći mijają czy do końca życia już musze to brać?stwierdzono że zbiera się tam żółć i organizm nie radzi sobie bez woreczka jak mogłabym sobie jeszcze pomóc

Renata GrzechociĹska

Sugeruję przyjmowanie tego preparatu przez jakiś czas, powinien on usprawnić pracę organizmu.