Dyskomfort podczas współżycia po grzybicy

Mam pytanie ginekologiczne.Dwa lata temu przeszłam terapię grzybiczną pochwy.Od tego czasu czuję dyskomfort w czasie współżycia,między krwawieniami pojawiają się upławy.Lekarz odmówił zrobienia wymazu.Orzekł,że przy mojej otyłości,stan zapalny pochwy jest zjawiskiem nie do obejścia.Choruję na cukrzycę.Przyjmuję Metformax 850.Mam 42 lata.Ta diagnoza budzi moje wątpliwości,ponieważ cierpię na otyłość od urodzenia i nigdy nie miałam problemów ginekologicznych.Pojawiam się na badaniach kontrolnych.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie ponownie udać się do lekarza ginekologa. Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć.