Ekstrakcja zęba w domu pacjenta

Witam, mam 29 lat. Kilka tygodni temu wypadła mi plomba w szóste na dole. Ząb zaczął się kruszyć. Szukałam gabinetu, który podejmie się wyrwanie zęba w domu pacjenta. Niestety nikt z Katowic i najbliższych okolic nie przyjedzie. Codziennie jestem na lekach przeciwbólowych. Mój stan zdrowia nie pozwala mi na wyjście i dojazd do gabinetu. Choruje na agorafobie, nerwice lękową i depresję. Co powinnam zrobić?? Czy mogę spróbować go sama wyrwać?? Z góry dziękuję za odpowiedź

Proszę zamówić wizytę domową u lekarza rodzinnego i on pokieruje dalej Pani sprawę - karetka zabierze Panią do odpowiedniego gabinetu stomatologicznego na wykonanie stosownego zabiegu.

Jeśli ząb nie boli to lepiej go nie usuwać. Jeśli nikt Pani nie pomoże to są dostępne gotowe wypełnienia tymczasowe dostępne w aptekach. Pozdrawiam.