Epizod hipomanii u 67-latka a stosowanie leków

maz 67 lat miał w VIII 2014 EPIZOD zespołu hipomanii manii po leczeniu szpitalnym 1 m-c otrzymuje leki kwetapleksXR,bENOGREN 200,dEPAKINE 500,RICCORDO,KWETIAPINE 200 CZY TO NIE ZA DŁUGO?jest pod kontrola psychiatry ale ten nie zmienia maz nie spi w nocy lub czujnie a w dzien nic mu sie nie chce jest całkiem zamulony,mysli rozmawia normalnie dlaczego takie dawki wszystko na noc a moze zle dobrane leki?

Lek. Katarzyna Szymczak

Bez badania pacjenta, znajomosci jego objawów oraz historii choroby, nie da się postawić diagnozy oraz ustalić odpowiedniego leczenia, radzę skonsultować się z psychiatrą w sprawie stosowanych leków.
Pozdrawiam