Erdomed 30mg oraz Neosine 500mg przy przeziębieniu

Witam 2 tygodnie temu złapałam przeziębienie, lekarz przepisał mi Erdomed 30mg oraz Neosine 500mg na 10 dni. Przed wzięciem leków zrobiłam test ciążowy a dodatkowo tydzień 2 tygodnie wcześniej miałam normalną miesiączkę. Test negatywny. Teraz okazało się ze jestem prawdopodobnie w ciąży . w dniu kiedy miałam dostać następną miesiączkę stężenie Bhcg miałam 427. Proszę o informację czy mogłam powyższymi lekami zaszkodzić zarodkowi jeśli faktycznie taki siedzi w środku. Pozdrawiam Ola

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma powodów do niepokoju. Ryzyko wpływu leków na ciążę jest niewielkie.