Gorączka, rozdrażnienie, ból gardła i kości

Mój chłopak2tyg był na l4powód gorączka,ból gardła i kości,ciągłe zmęczenie.Wrócił do pracy ale nadal ciągle by spał jest rozdrażniony wciąż boli go głowa.Zaraz po l4miał wypadek motorem myślałam że stąd ta głowa ale co z resztą?Ma24lata,dużo pali,ma trochę nadwagę.Na drętwienie rąk i skurcze skarży się już od dawna.Pracuje na dworze ale w tamtą zimę też tak pracował i nic mu nie było.Ile można spać?Wiem że sam nie pójdzie do lekarza i chce mu pomóc.Proszę o radę do jakiego lekarza się udać?

proponuje udać siew do internisty - należy wykluczyć powikłania pogrypowe a potem szukać przyczyny przewlekłego zmęczenia.

pozdrawiam Marcin Koncewicz