Guz w piersi i powiększone węzły pachowe

Witam! Mam od ponad pół roku guza w prawej piersi. Po usg i biopsji wszystko ok. Po 3 miesiącach na kontroli okazało się że guz urósł 4-krotnie i wężły chłonne pachowe są powiekszone. Na biopsji była tylko krew w treści i bardzo mnie bolalo w porownaniiu z 1sza biopsja. Czekam na wynik bardzo sie stresuja co to oznacza bo lekarz powiedzial ze nigdy czegos takiego nie widzial.

Na odległość , bez zbadania i nie znając więcej szczegółów nie jestem w stanie powiedzieć nic konkretnego. Moim zdaniem , istnieje prawdopodobieństwo , że pierwsza biopsja była chybiona , tzn. igła nie trafiła w nowotwór (oczywiście jeśli obecnie okaże się , że jest to nowotwór!) , zż