Infekcje miejsc intymnych u 4-latki

Witam serdecznie mam bardzo dziwne ale bardzo nie pokojace pytanie.Mam 4 letnią córkę od dłuszego czasu miało prolemy ze swędzeniem pochwy to już ustąpiło lecz dzisiaj zauważyłam u dziecka w pochwie mówiąc polskim językiem przy "cyndzelku" (nie wiem jak poprawnie to się nazywa)ma bardz czerwoną błonkę wygląda to tak jak by coś jej narastało bądz zostało mocno roztrapana do mięsa nie mam pojęcia co to może być czy to coś gorżnego i czy może być to związane z zarastaniem macicy.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do pediatry, konieczna jest dokładna diagnostyka. Należy też obserwować czy nie dochodzi do onanizmu dziecięcego, proszę dokladnie przebywać pod bieżącą wodą okolice intymne.
Pozdrawiam