Interpretacja wyników badania krwi oraz zmęczenie, obrzęki nóg i kołatanie serca

witam serdecznie uprzejmie proszę o analizę wyników krew : Kreatynina 1,05 mg/dl, kwas moczowy 2,57 mg/dl, bilirubina całkowita 0,95 mg/dl mocz : cieżar 1025 , nabłonki płaskie liczne, śluź obfity , bardzo liczne kryształi szczawianu wapnia , dodam że często pojawiają się obrzęki pod oczami, obrzęki nóg, zmęczenie, kołatanie serca, dziwne uczucie zmęczenia nóg z rana, dodam jeszcze że ważę ok 41 kg( 152 cm wzrostu)

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! W podanych wynikach badań nieprawidłowość stanowi obecność kryształów szczawianu wapnia oraz śluzu w analizie moczu. Te nieprawidłowości zdecydowanie nie tłumaczą jednak opisanych objawów. Wskazana jest dokładniejsza diagnostyka, w tym przede wszystkim ocena funkcji tarczycy. Być może konieczna będzie także konsultacja specjalistyczna (w zależności od szczegółowego wywiadu: kardiologiczna lub reumatologiczna). Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze szczegółowy wywiad, zbada Panią oraz wdroży dalsze postępowanie.